Hatay Mahalli Haber
MENÜ

Yoğurtçu Kardeşler İstanbul'da Antakya Yemeklerini Tanıttı

Yayınlanma Tarihi : 21.02.2024 10:17 Bu haber 240 defa okundu

Nedim Usta'nın çocukları Semir Yoğurtçu ve Adnan Yoğurtçu, İstanbul'da katıldıkları etkinlikte ilimizin meşhur yemeklerini ve yöresel mezelerini tanıttılar.

Paylaş Paylaş Paylaş
Yoğurtçu Kardeşler İstanbul'da Antakya Yemeklerini Tanıttı

Semir Yoğurtçu ve Adnan Yoğurtçu, İstanbul'da Türk Telekom personeli bünyesindeki çalışanlarına moral depolamak daha sağlıklı iş ortamında hizmet verebilmelerini sağlamak amacıyla gerçekleştirilen davete katıldılar.Yoğurtçu Kardeşler İstanbul'da Antakya Yemeklerini Tanıttı

Organizasyon Astara Turizmin Genel Müdürü İbrahim Başar öncülüğünde gerçekleşti.Yoğurtçu Kardeşler İstanbul'da Antakya Yemeklerini Tanıttı

Düzenlenen etkinlik hakkında sosyal medya hesaplarından bilgi veren Yoğurtçu kardeşler, şunları söylediler:

"Bu etkinliğin özünde bir gerçek vardı. Antakya Yemekleri. Antakya'nın yöresel tatları ile insanların dikkatini çekmek için Antakya'nın başta Humusçu Nedim Usta'nın Humus'u ve bir çok yöresel yemeklerini Künefe'sini gelen misafirlere ikramda bulundu.

Bize gelen bu davete Antakya'nın yöresel tatlarını yaşatmak adına Nedim Usta'nın çocukları Semir Yoğurtçu ve Adnan Yoğurtçu olarak Hilton Bomonti Hotel de Antakya'mızı en iyi şekilde tanıtmanın onurunu da yaşadık ve de yaşattık. Sevgili canlar Deprem sonrası bu güzel organizasyon çalışmalar Antakya'mızı bir an önce o eski günlere döneceğimize umut ediyoruz."

Paylaş Paylaş Paylaş
Etiket :
YORUMLARI GÖR
ÜYE YORUMLARI
Yorum yapabilmek için

Giriş Yap ya da Kayıt Ol