Hatay Mahalli Haber
MENÜ

Yalçın: Yayladağı’mızda Zaferi HBB Ile Taçlandıracağız

Yayınlanma Tarihi : 01.03.2024 21:18 Bu haber 78 defa okundu

Yayladağı’na ilkleri ve enleri kazandıran Belediye Başkanı Mehmet Yalçın, hemşehrilerinin 31 Mart’ta Cumhur İttifakı’na tam destek vererek Yayladağı’nda zaferi HBB ile taçlandıracaklarını söyledi. 

Paylaş Paylaş Paylaş
Yalçın: Yayladağı’mızda Zaferi HBB Ile Taçlandıracağız

Geride kalan 3 yıllık süreçte Yayladağı’na çok sayıda kalıcı eser kazandıran, mahallelere yol, taş duvar, yeşil alan, sosyal donatı alanları yapan, kadınlara ve gençlere iş imkanı sağlayan Başkan Yalçın, Hatay Büyükşehir Belediyesi’ni de kazanarak ikinci dönemde Yayladağı’nı bölgenin yıldızı yapacaklarını ifade etti. MHP İlçe Başkanı Celal Atmaca, Belediye Meclis Üyesi Adayları, AK Parti ve MHP İlçe Teşkilatları, Kadın ve Gençlik Kolları ve Ülkü Ocakları Gençleri ile birlikte; Hisarcık ve Kışlak mahallelerinde coşkulu kalabalık ile bir araya gelen Başkan Yalçın, Yayladağı’nda zaferi rekor oyla taçlandıracaklarına emin olduğunu, Yayladağı’nın yanı sıra Hatay Büyükşehir Belediyesi’nin de kazanılması için tüm vatandaşlara kalan 1 aylık süreçte büyük görevler düştüğünü belirtti. Yalçın: Yayladağı’mızda Zaferi HBB Ile Taçlandıracağız

HATAY’IMIZ BİRLİK BERABERLİK RUHUYLA KALKINACAKYalçın: Yayladağı’mızda Zaferi HBB Ile Taçlandıracağız

Balkan Yalçın, Zafer Bismillah diyerek çıktıkları yolda çalmadık kapı, sıkmadık el kalmayacağını kaydederek; “Yayladağı’mızın yükseliş döneminden memnun olan vatandaşlarımızın yeni dönemde şahlanış için rekor oy desteği vereceğine eminim. Allah sizlerden razı ve memnun olsun. Yalnızca ilçe belediyemizi kazanmamız yetmeyecek. HBB’yi kazanmazsak ilçemize yine HBB eliyle hizmet gelmeyecek. Bu sebeple biz tek yürek olarak Hatay Büyükşehir Belediye Başkanlığını Mehmet Öntürk ile buluşturacağız. Gerçek belediyecilik hizmetlerinin ilçemize kazandırılması, Yayladağı’mızda işsiz gencimizin, kadınlarımızın, kızlarımızın kalmaması, eğitimde, sağlıkta, alt ve üstyapı yatırımlarında yeni rekorlar kırmamız için Hatay’ın 15 ilçesi ve Hatay Büyükşehir Belediyesi ile tek çatı altında toplanması şarttır” ifadelerini kullandı. 

Başkan Yalçın, tüm hemşehrilerinden Yayladağı Belediye Başkanlığı ve Hatay Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde tam destek istedi.

Paylaş Paylaş Paylaş
Etiket :
YORUMLARI GÖR
ÜYE YORUMLARI
Yorum yapabilmek için

Giriş Yap ya da Kayıt Ol