Hatay'ın Altınözü ilçesinde Karsu İlkokulu ve Ortaokulu 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, coşkuyla kutlandı.
![Karsu'da Coşkulu 23 Nisan Kutlaması](/VyPicture/News/News-6629506422497.jpeg.webp)
İlçe halkının yoğun ilgisiyle karşılanan etkinlikte, çocuklar ve gençler unutulmaz anlara imza attı.![Karsu'da Coşkulu 23 Nisan Kutlaması](/VyPicture/News/News-662950643b4e1.jpeg.webp)
Yediden yetmişe herkesin katılımıyla gerçekleşen kutlamalarda, Karsu Mahallesinin yetenekli çocukları, yöresel halk oyunları ve dans gösterileriyle izleyenleri büyüledi. Okul öğretmenleriyle birlikte 1 aylık yoğun bir çalışma sürecinin ardından sahne alan çocuklar, emeklerinin karşılığını almanın mutluluğunu yaşadılar.![Karsu'da Coşkulu 23 Nisan Kutlaması](/VyPicture/News/News-662950645811d.jpeg.webp)
Okul bahçesinde gerçekleştirilen programda çok sayıda vatandaş bir araya geldi. ![Karsu'da Coşkulu 23 Nisan Kutlaması](/VyPicture/News/News-6629506472553.jpeg.webp)
Düzenlenen programda, dans gösterileriyle renk katan çocuklar, izleyicilere unutulmaz bir gün yaşattılar. Okul streslerini atıp kendilerini göstermenin mutluluğunu yaşayan çocuklar, aynı zamanda toplumlarıyla bütünleşmenin keyfini çıkardılar.