Hatay Mahalli Haber
MENÜ

Asıl Hizmetler 1 Nisan Itibariyle Başlayacak

Yayınlanma Tarihi : 01.03.2024 21:00 Bu haber 69 defa okundu

Cumhur İttifakı Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Öntürk hizmet belediyeciliği sloganını hayata geçirerek adeta 1 Nisan öncesi asıl filmin fragmanı gibi çalışmaya şimdiden başladı. 

Paylaş Paylaş Paylaş
Asıl Hizmetler 1 Nisan Itibariyle Başlayacak

Samandağ ziyaretleri kapsamında Antakya Karayolu Tavla mevkiinde ulaşıma kapanan yol ile ilgili vatandaşların ricasını kırmayan Öntürk, olay yerinden Karayolları Bölge Müdürlüğü arayıp sorunu çözerek halkın isteğini yerine getirdi. Asıl Hizmetler 1 Nisan Itibariyle Başlayacak

Milletvekili Abdulkadir Özel ile birlikte bölgede bulunan Öntürk, konuya el atarak vatandaşların mağduriyetini giderdi. Asıl Hizmetler 1 Nisan Itibariyle Başlayacak

Henüz başkan olmadan dahi bir telefon ile binlerce vatandaşın kullandığı yoldaki sorunu çözen Öntürk, hizmet belediyeciliği sloganını hayata geçirerek vatandaşlardan tam not aldı. 

“ÖNTÜRK: ASIL HİZMET 1 NİSAN’DAN SONRA BAŞLAYACAK”

Başta Samandağlı hemşehrileri olmak üzere yolu kullanan binlerce vatandaşın sorununu çözen Öntürk, “Hataylı hemşehrilerimizin ricası bizim için emirdir. Hizmet belediyeciliği, gönül belediyeciliği diyoruz. Bugün değerli vatandaşlarımıza ilk örneğini göstermiş olduk. Bu henüz fragmandı. İnşallah 1 Nisan itibariyle aziz milletimizi 10 yıldır yapılamayan hizmetlerle kısa sürede buluşturacağız. Samandağlı hemşehrilerimizin sorununun çözümündeki katkılarından dolayı Karayolları Bölge Müdürlüğümüze teşekkür ediyorum. Hizmetlerimiz halkımıza hayırlı olsun. Tüm vatandaşlarımızdan ricamız hizmetlerin kente hızlıca ulaşması için Cumhur İttifakımıza tam destek vermeleridir” ifadelerini kullandı. 

Yolu kullanıma açılacak olmasından memnuniyet duyan vatandaşlar, 10 yıldır yapılamayan hizmeti bir telefon ile çözen Mehmet Öntürk’e tam destek olacaklarını ifade etti.

Paylaş Paylaş Paylaş
Etiket :
YORUMLARI GÖR
ÜYE YORUMLARI
Yorum yapabilmek için

Giriş Yap ya da Kayıt Ol