Hatay Mahalli Haber
MENÜ

Samandağ Belediyesi Mahalleler Arası Futbol Turnuvasında Heyecan Her Geçen Gün Artıyor.

Yayınlanma Tarihi : 26.09.2023 21:35 Bu haber 49 defa okundu

Mahalleler arası dayanışma kültürünün yaygınlaşması ve İlçede spora olan ilginin artması amacıyla her yıl Samandağ Belediyesi tarafından düzenlenen Mahalleler Arası Futbol Turnuvası’nda heyecan dorukta.

Paylaş Paylaş Paylaş
Samandağ Belediyesi Mahalleler Arası Futbol Turnuvasında Heyecan Her Geçen Gün Artıyor.

Küçük büyük, yaşlı genç herkesin ilgi duyduğu, kıyasıya mücadelelerin ve birbirinden güzel pozisyonların yaşandığı futbol turnuvasında heyecan her geçen gün daha da artıyor.Samandağ Belediyesi Mahalleler Arası Futbol Turnuvasında Heyecan Her Geçen Gün Artıyor.

Samandağ Belediyesi Mahalleler Arası Futbol Turnuvası Seçkin Köse Sezonu’nda Yarı Final heyecanına saatler kala, adeta bir futbol şölenine dönüşen maçlar neticesinde son  4 takım adını yarı finale yazdırdı. Samandağ Belediyesi Mahalleler Arası Futbol Turnuvasında Heyecan Her Geçen Gün Artıyor.

26 Eylül 2023 Salı günü oynanacak Yarı Final Maçlarında; Yaylıca Mahallesi – Tomruksuyu Mahallesi ile karşılaşacak. Ardından Tekebaşı Asi – Uzunbağ Mahallesi ile karşı karşıya gelecek.

Samandağ Belediyesi’nden yapılan açıklamada; “ Samandağ Belediyesi Mahalleler Arası 3. Geleneksel Futbol Turnuvası Seçkin Köse Sezonu; Yarı Final maçları bugün oynanacak.

Nefes kesen mücadelelerin yaşandığı turnuvada Yarı Final heyecanı ilçedeki futbolseverleri sardı.

Bu akşam oynanacak maçlar neticesinde iki takım adını Finale yazdıracak.

Tüm futbol severleri bu heyecana ortak olmaya bekliyoruz.” İfadelerine yer verildi. 

Paylaş Paylaş Paylaş
Etiket :
YORUMLARI GÖR
ÜYE YORUMLARI
Yorum yapabilmek için

Giriş Yap ya da Kayıt Ol