Hatay Mahalli Haber
MENÜ

ŞAİR, OZAN VE SANATÇILARDAN HGC’YE ZİYARET

Yayınlanma Tarihi : 24.10.2022 23:44 Bu haber 262 defa okundu

İLESAM Hatay İl Temsilcisi Adil Çetin, Kültür Kentleri Birliği Hatay İl Başkanı Nebih Nafile ve Ressam Yusuf Altunay, kısa bir süre önce Olağan Genel Kurulu’nu gerçekleştirerek seçilme başarısı gösteren Hatay Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Nihat Mazmanoğlu ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ettiler. 

Paylaş Paylaş Paylaş
ŞAİR, OZAN VE SANATÇILARDAN HGC’YE ZİYARET

Hatay’da kültür ve sanat alanında faaliyet gösteren İLESAM Hatay İl Temsilcisi Adil Çetin, Kültür Kentleri Birliği Hatay İl Başkanı Nebih Nafile ve Ressam Yusuf Altunay, kısa bir süre önce genel kurulunu gerçekleştiren ve seçilme başarısı gösteren HGC Başkanı Nihat Mazmanoğlu ev Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundular. 

HGC BAŞKANLI MAZMANOĞLU’NDAN TEŞEKKÜR

Ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirten HGC Başkanı Nihat Mazmanoğlu, tebrik ziyareti için HGC’yi ziyaret eden İLESAM Hatay İl Temsilcisi Adil Çetin, Kültür Kentleri Birliği Hatay İl Başkanı Nebih Nafile ve Ressam Yusuf Altunay’a teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi. 

HGC BAŞKAN MAZMANOĞLU’NA KİTAP VE TABLO HEDİYE EDİLDİ

Gerçekleştirilen ziyarette M. Adil Çetin’in son çıkardığı ‘Hatay’ın Yazar ve Şairleri’ adlı kitabı, Şair-Ozan Nebih Nafile’nin son çıkardığı ‘Güneş Hepimiz İçin’ adlı kitabı ve Ressam Yusuf Altunay tarafından Eski Antakya Dar Sokakları Yağlı Boya Tablosu HGC Başkanı Nihat Mazmanoğlu’na hediye edildi. 

Paylaş Paylaş Paylaş
Etiket :
YORUMLARI GÖR
ÜYE YORUMLARI
Yorum yapabilmek için

Giriş Yap ya da Kayıt Ol