Hatay Mahalli Haber
MENÜ

Gültekin:” Vali Masatlı Memleket İçin Bir Şans”

Yayınlanma Tarihi : 29.11.2023 11:01 Bu haber 208 defa okundu

Sosyal medya platformlarında paylaştığı Arapça videolar ile büyük bir beğeni kitlesine hitap etmesinin yanında asrın felaketi sonrası depremzedeler için mesai kavramsız yaptığı çalışmalar ile gönüllere giren ünlü fenomen Meriç Gültekin, Hatay Valisi Mustafa Masatlı’nın Vakıflı köyünde Samandağ protokolü, muhtarlar ve vatandaşlar ile gerçekleştirdiği toplantıya katıldı.

Paylaş Paylaş Paylaş
Gültekin:” Vali Masatlı Memleket İçin Bir Şans”

Hatay Valisi Mustafa Masatlı, Samandağ Kaymakamı Emre Dündar, Samandağ Protokolü, Hatay Turizm Derneği Başkanı Hakan Boyacı, Muhtarlar ve vatandaşların katıldığı toplantıda Vali Masatlı, Devletimizin afet sonrası iyileşme sürecinde yaptığı çalışmaları anlatırken vatandaşlarımızın taleplerini de dinledi.Gültekin:” Vali Masatlı Memleket İçin Bir Şans”

Vali Mustafa Masatlı ile ilk defa tanışma şansı yakaladığını söyleyen ünlü fenomen Meriç Gültekin yaptığı açıklamada:” Sayın valimiz Hatay için ciddi bir kazanç. İlk defa toplantıda bir araya geldiğim Valimiz için depremzedelerin mağdur olmaması için elinden ne geliyorsa yapan bir yönetici. Yaptığı çalışmaların yanında yapılacak olan projeleri için sayın Valimize teşekkür ediyor çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.Gültekin:” Vali Masatlı Memleket İçin Bir Şans”

Paylaş Paylaş Paylaş
Etiket :
YORUMLARI GÖR
ÜYE YORUMLARI
Yorum yapabilmek için

Giriş Yap ya da Kayıt Ol