Hatay Mahalli Haber
MENÜ

Fatih Tosyalı'dan Veda Buluşmaları

Yayınlanma Tarihi : 02.04.2024 20:27 Bu haber 61 defa okundu

31 Mart 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nin ardından görev süresi sona erecek olan İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, birlikte çalıştığı mülki amirler ile kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcilerine veda ziyareti gerçekleştirdi.

Paylaş Paylaş Paylaş
Fatih Tosyalı'dan Veda Buluşmaları

Ziyaretlerine devletin Hatay’daki zirvesi ile başlayan Başkan Tosyalı, Hatay Valisi Mustafa Masatlı’nın ardından İskenderun Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek, İskenderun Başsavcısı Muhammed Emin Ünalan, İskenderun Deniz Üs Komutanı Tuğamiral Fatih Sezal, İskenderun İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Yusuf Yıldırım, Sahil Güvenlik Doğu Akdeniz Grup Komutanı Binbaşı Onur Emir, İskenderun İlçe Emniyet Müdürümüz Nevzat Güneş, İSTE Rektörü Tolga Depci ile bir araya geldi.

Belediyedeki daire müdürleri ile de vedalaşan Başkan Tosyalı, ziyaretlerinde 5 yıllık görev süresi içerisinde her daim yanında olan ve çalışmaları ile ilçeye değer katan herkese teşekkür ederken, her zaman yanlarında olacağını söyledi.

Yaptığı hizmetlerden dolayı Başkan Fatih Tosyalı’ya teşekkür eden mülki ve idari amirler de birlikte uyumlu ve yararlı çalışmalar yaptıklarını belirterek, bundan sonraki yaşamında başarılar diledi.

Paylaş Paylaş Paylaş
Etiket :
YORUMLARI GÖR
ÜYE YORUMLARI
Yorum yapabilmek için

Giriş Yap ya da Kayıt Ol