Yuvana hoş geldin Bayram Toysal
09-10-2019 Bu haber 84 kez okundu
Hafta sonunda prensipte anlaşmaya varılan teknik direktör Bayram Toysal ile dün resmi sözleşme imzalandı. Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın makamında ger&c
Hafta sonunda prensipte anlaşmaya varılan teknik direktör Bayram Toysal ile dün resmi sözleşme imzalandı.
Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın makamında gerçekleştirilen imza töreninde, Başkan Vekili Aydın Toksöz’ün de hazır bulunduğu ve teknik direktör Bayram Toysal ile 1+1 yıllık sözleşme imzalandığı açıklandı.
‪Basına kapalı gerçekleştirilen imza törenin fotoğrafları ve açıklamaları Hatayspor Kulübü tarafından gazetecilere servis edildi.
Servis edilen açıklamada, “Hatayspor’umuzun yeni teknik direktörü Bayram Toysal olmuştur. Hatay Büyükşehir Belediye Başkanımız, Onursal Başkanımız Doç.Dr. Lütfü Savaş ve Başkan Vekilimiz Aydın Toksöz eşliğinde imzayı atan Bayram Toysal’a ve Hatayspor’umuza hayırlı olsun” denildi.
 
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com