Flaş Haber
YÜTAŞ Kooperatif üyeleriyle bir araya geldi
26-07-2018 Bu haber 114 kez okundu
Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili seçimleri sonrasında yürüttüğü teşekkü
Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili seçimleri sonrasında yürüttüğü teşekkür ziyaretleri programı kapsamında YÜTAŞ Kooperatifi Başkan ve üyelerini ziyaret ederek vermiş oldukları destekten dolayı teşekkürlerini iletti.
YÜTAŞ Kooperatif Başkanı Mustafa Demiray ev sahipliğinde gerçekleştirilen ziyarette kısa bir konuşma yapan Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci; “Sayın Cumhurbaşkanımızın sizlere selamlarını getirdim. Dualarınız ve gönül dolusu desteklerinizden dolayı teşekkürlerini iletiyor. Sayın Cumhurbaşkanımızın sizlerden bir isteği daha var, dualarınızın ve desteklerinizin devamını istiyor. Sizler seçimde 1 oy ne kıymeti var demeyerek, demokrasiye sahip çıktınız ve attığınız bir oy ile ülkemizin bölünmese, dağılmasına çanak tutan iç ve dış mihraplara adeta bir Osmanlı tokadı atmış oldunuz. Sizlerin destekleri ile Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemi kapsamında ilk kez Sayın Cumhurbaşkanımıza beş yıllık kesintisiz hizmet süresi sunmuş oldunuz. Bu sayede 2023 hedefinde ülkemizin kalkınmasının devamında verdiğiniz desteklerden dolayı ne kadar teşekkür etsek azdır.” dedi.
YÜTAŞ Kooperatif Başkanı Mustafa Demiray ise konuşmasında; “ Sayın Belediye Başkanımız İsmail Kimyeci 24 Haziran’da gerçekleştirilen seçimde verdiğimiz desteklerden dolayı bizlere teşekkür ziyareti gerçekleştirdi, bundan dolayı asıl biz kendisine teşekkür ediyoruz.”
Ziyaretin sonunda Başkan Kimyeci, YÜTAŞ Kooperatif Başkanı Mustafa Demiray ve kooperatif üyeleri günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.
 
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com