Yamaç paraşütü turizminin yeni gözdesi HATAY
14-01-2020 Bu haber 81 kez okundu
Son yıllarda hızla yaygınlaşan yamaç paraşütünün, uygun alan ve doğal güzelliklere sahip çok sayıdaki parkurla Hatay Yamaç paraşütü turizmin yeni gözdesi olmaya aday. Keyifl
Son yıllarda hızla yaygınlaşan yamaç paraşütünün, uygun alan ve doğal güzelliklere sahip çok sayıdaki parkurla Hatay Yamaç paraşütü turizmin yeni gözdesi olmaya aday.
Keyifli bir spor dalı olan yamaç paraşütüne yerli turistlerin ilgisi her geçen gün artıyor. Sahil ve kültür turizmi için gelenlerin dışında son yıllarda sadece yamaç paraşütü için Hatay’ı tercih eden yerli turistlerin olduğunu belirten Flytürk havacılık yönetiminden ve yamaç paraşütü eğitmeni Mehmet KARAÖMER yamaç paraşütünün alternatif turizminde ön plana çıkabileceğini ifade ediyor.
“Potansiyelimiz iyi değerlendirilir, eksikler giderilirse bu spor dalı sayesinde büyük turizm geliri elde edebiliriz.”  şeklinde açıklamalarda bulundu.
 
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com