Vatandaşların sorunlarını dinledi
22-02-2020 Bu haber 29 kez okundu
İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, mahalle gezileri kapsamında vatandaşlarla bir araya gelerek, sorun ve talepleri yerinde dinledi. Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, , mahalle gezileri kapsamında vatandaşlarla bir araya
İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, mahalle gezileri kapsamında vatandaşlarla bir araya gelerek, sorun ve talepleri yerinde dinledi.
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, , mahalle gezileri kapsamında vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.
Akçay Mahallesini ziyaret eden Başkan Tosyalı, İlçemizin mahallelerini bir bir gezmeye devam ediyoruz. Akçay'da, Belediye Başkan Yardımcılarımız ile birlikte Muhtarımız Mehmet Bebek, Güzelçay Mahallesi Muhtarımız Mehmet Zabun ve vatandaşlarımız ile bir araya geldik. Belediyemizin çalışmaları hakkında bilgiler vererek bölgede yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar ile ilgili fikir alışverişinde bulunduk. Halkımıza en iyi hizmeti verme noktasında istişarelerimizi sürdüreceğiz” dedi.
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Mahallelerimizin sorunlarını yerinde inceleyerek muhtarımızın ve vatandaşlarımızın sorunlarını taleplerini ve sıkıntılarını dinliyoruz. İmkânlar ölçüsünde sorunlara ivedi çözüm buluyoruz.” ifadelerini kullandı.
Vatandaşların taleplerini birinci ağızdan dinleyen, Başkan Tosyalı, sorunların çözüme kavuşması için ilgili birimlere talimat verdi.
Akçay Muhtarı Mehmet Bebek, Güzelçay Mahallesi Muhtarı Mehmet Zabun ve vatandaşlar ise çalışmalarında Başkan Fatih Tosyalı’ya başarılar dileyerek yapılmakta olan hizmetler ile ilgi teşekkürlerini ilettiler.
 
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com