Valilikten dolandırıcılık açıklaması
11-10-2018 Bu haber 81 kez okundu
Hatay Valiliği tarafından yapılan açıklamada bazı şahısların iş adamları ve hayırseverleri, Hatay Valisi veya Vali Yardımcıları adına aradığı ve çe
Hatay Valiliği tarafından yapılan açıklamada bazı şahısların iş adamları ve hayırseverleri, Hatay Valisi veya Vali Yardımcıları adına aradığı ve çeşitli gerekçelerle para yardımı talebinde bulundukları bilgisi paylaşıldı. Bu şekilde dolandırıcılık yapmaya çalışan kimselerin varlığına dikkat çekilen uyarıda önemli uyarılar paylaşıldı. Valilik tarafından yapılan açıklamada, “Vatandaşlarımızın bir mağduriyet yaşamamaları için kendilerini para veya yardım talebi ile arayan kişilere itibar etmemeleri, bu ve benzeri bir durum ile karşılaştıklarında derhal polis (155) veya jandarma (156) birimine müracaat ederek bilgi vermeleri ya da Hatay Valiliği (0 326 2146210) ile irtibat kurarak bilgi paylaşmaları suç işleyen kişilerin yakalanmasına yardımcı olacaktır.
Bu vesileyle hayırsever iş adamları, esnaf ve vatandaşlarımıza bir kez daha hiçbir kamu görevlisinin telefonla arayarak kimseden ihtiyaç sahipleri için para ve yardım talep etmeyeceği hususunu saygıyla hatırlatırız” denildi.
 
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com