Vali Doğanın eşi Gülden Gülüzar Doğan Umut Evini ziyaret etti
05-12-2019 Bu haber 175 kez okundu
Hatay Valisi Sayın Rahmi Doğan’ın Eşi Gülden Gülüzar Doğan, Hatay Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü'ne bağlı olarak hizmet veren Karlısu Umut Evi’ni ziyaret et
Hatay Valisi Sayın Rahmi Doğan’ın Eşi Gülden Gülüzar Doğan, Hatay Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü'ne bağlı olarak hizmet veren Karlısu Umut Evi’ni ziyaret etti.
Dünya Engelliler Günü nedeniyle, Hatay Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne bağlı Engelsiz Yaşam, Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi bünyesinde hizmet veren Karlısu Umut Evi’ne ziyarette bulunarak, Umut Evi’nde kalan kız çocuklarıyla bir araya geldi.
Gülden Gülüzar Doğan, evde kalan çocuklarla yakinen ilgilenerek, okulda almış oldukları eğitimler, el becerileri ve sportif faaliyetleri hakkında yetkililerden bilgiler aldı.
Gülden Gülüzar Doğan, “Engelsiz Yaşam ve Rehabilitasyon merkezinde kalan engelli vatandaşlarımızın kurumsal kimliği dışında ev ortamında yaşamlarını sürdürmeleri ve bundan duydukları mutluluğu görmek bizleri çok mutlu etti.” dedi. Umut Evlerindeki engellilerin toplumla uyum içerisinde yaşamaları ve toplumsal hayata uyum sağlamalarını kolaylaştırıldığını belirtti.
Vali Doğan’ın Eşi Gülden Gülüzar Doğan’a, Karlısu Umut Evini ziyaretinde Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Şube Müdürü Kevser Sandıkçı eşlik etti.
 
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com