Vali Doğandan, İl Emniyet Müdürü Arıbaşa iade-i ziyaret
21-10-2021 Bu haber 45 kez okundu
Hatay Valisi Rahmi Doğan, Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Hatay İl Emniyet Müdürü olarak ataması yapılan Ahmet Arıbaş’a iade-i ziyarette bulundu.İl Emniyet Müdürlüğünde gerçekle
Hatay Valisi Rahmi Doğan, Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Hatay İl Emniyet Müdürü olarak ataması yapılan Ahmet Arıbaş’a iade-i ziyarette bulundu.İl Emniyet Müdürlüğünde gerçekleşen ziyarette Vali Doğan’ı, İl Emniyet Müdürü Arıbaş, Şube Müdürleri ve tören mangası karşıladı. Tören mangasını selamlayan ve ardından şeref defterini imzalayan Vali Doğan, İl Emniyet Müdürü Arıbaş ile bir süre sohbet ederek, yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulunarak görevinde başarılar diledi.İl Emniyet Müdürü Arıbaş ise iyi dileklerinden ve ziyaretinden dolayı Vali Doğan’a teşekkür ederek ilin genel güvenlik ve asayiş durumu hakkında bilgi verdi.
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com