Vali Doğan TÜMSİAD heyetini kabul etti
23-01-2020 Bu haber 112 kez okundu
Hatay Valisi Rahmi Doğan, Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği  (TÜMSİAD) Hatay Şube Başkanı Hüseyin Başkar ve Yönetim Kurulu üyelerini kabul etti. Valilik İskenderun Çalışma Ofisinde ger&
Hatay Valisi Rahmi Doğan, Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği  (TÜMSİAD) Hatay Şube Başkanı Hüseyin Başkar ve Yönetim Kurulu üyelerini kabul etti.
Valilik İskenderun Çalışma Ofisinde gerçekleşen ziyarette Vali Doğan geçtiğimiz aylarda gerçekleştirilen Olağanüstü Genel Kurulda TÜMSİAD Hatay Şube Başkanlık Görevine seçilerek, göreve başlayan Hüseyin Başkar’ı tebrik ederek başarılar diledi. TÜMSİAD'ın ulusal ve uluslararası anlamda faaliyet gösteren önemli bir STK olduğunu ifade eden Vali Doğan ziyaretten duyduğu memnuiyeti dile getirdi.
Başkan Başkar ise iyi dilekleri ve nazik kabulden dolayı Vali Doğan’a teşekkür ederek yapılacak çalışmalar ve hedefler hakkında bilgiler verdi.
 
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com