Vali Doğan öğrencinin kitap imza gününe katıldı
09-02-2019 Bu haber 165 kez okundu
Hatay Valisi Rahmi Doğan, 4. sınıf öğrencisi Asil Eliçe Korkmaz’ın yazıp resimlediği kitabının imza günü davetini geri çevirmedi. Hatay Bilim ve Sanat Merkezi’ne giden Vali Doğan, Asil E
Hatay Valisi Rahmi Doğan, 4. sınıf öğrencisi Asil Eliçe Korkmaz’ın yazıp resimlediği kitabının imza günü davetini geri çevirmedi.
Hatay Bilim ve Sanat Merkezi’ne giden Vali Doğan, Asil Eliçe Korkmaz ve arkadaşları tarafından çiçeklerle karşılandı. İlk olarak Bilim-Sanat Merkezi öğrencilerinin hazırladığı resim sergisinin açılışını yapan Vali Doğan ve beraberindeki heyet, daha sonra sergiyi gezerek eseri hazırlayan öğrencilerden tek tek eserleri hakkında bilgi aldı.
Ardından Asil Eliçe’nin yazıp resimlediği “Turuncu Balık” isimli kitabı için düzenlene imza gününe katılarak adına imzalanan ve kendisine hediye edilen kitabı alan Vali Doğan, son olarak öğrencilerin müzik dinletisine iştirak etti.
İmza günü ve resim sergisi açılışına Vali Rahmi Doğan’ın yanısıra Antakya Kaymakamı Orhan Mardinli, İl Milli Eğitim Müdürü Kemal Karahan, Antakya İlçe Milli Eğitim Müdürü Mesut Çerko, Bilim-Sanat Merkezi idareci, öğretmen ve öğrencileri iştirak etti.
 
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com