Vali Doğan Moldova Büyükelçisini kabul etti
13-03-2019 Bu haber 55 kez okundu
Hatay Valisi Rahmi Doğan, Moldova Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Igor Bolboceanu ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti. Valilik Makamında gerçekl
Hatay Valisi Rahmi Doğan, Moldova Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Igor Bolboceanu ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti.
Valilik Makamında gerçekleşen kabulde Vali Doğan, tarihin en eski yerleşim alanlarından biri olan, her dinden ve kültürden vatandaşlarımızın karşılıklı saygı ve kardeşlik içinde yaşadığı medeniyetler kenti Hatay’da Büyükelçi Bolboceanu’yu ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti ifade etti.
Büyükelçi Igor Bolboceanu tarih ve kültür açısından çok önemli bir şehir olan Hatay’da gördüğü misafirperverlikten etkilendiğini dile getirerek nazik kabulünden dolayı Vali Doğan’a teşekkür etti.
 
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com