Flaş Haber
Vali Ata Eskiocak için taziye ziyaretinde bulundu
09-02-2017 Bu haber 503 kez okundu

Hatay Valisi Erdal Ata, geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden ilimizin kanaat önderlerinden ve önemli âlimlerinden Hasan Davut Eskiocak’ın

Hatay Valisi Erdal Ata, geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden ilimizin kanaat önderlerinden ve önemli âlimlerinden Hasan Davut Eskiocak’ın ilimiz Defne ilçesi Harbiye Mahallesindeki ailesine taziye ziyaretinde bulundu.Gerçekleşen ziyarette merhumun Kardeşi ve aile üyeleri ile görüşerek acılarını paylaşan Vali Ata, merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine sabır ve başsağlığı dileğinde bulundu.Kur’an-ı Kerim Tilaveti ve yapılan duanın ardından Vali Ata; Hatay halkının binlerce yıldır birlik ve beraberlik içinde yaşayan, farklılıkları tanışıp kaynaşma nedeni ve zenginlik olarak gören bir medeniyetin mensupları olduğunu dile getirdi. Bizim halkımız tarihin her döneminde birlik ve beraberlik içerisinde daha güçlü olunduğunu görmüştür diyen Vali Ata; “Hatay, 3 semavi dinin mensupları yanında farklı kültürlerin kucaklaştığı, hoşgörü ve kardeşçe birbirine tebessüm ettiği bir ilimiz. Bu kucaklaşma ile hep bir ve beraber olduğumuzda 15 Temmuz’da çok net bir şekilde gösterdik ki ülkemiz üzerinde çeşitli emelleri olanlar asla başarılı olamayacaklardır. Sizlere de bu anlamda gösterdiğiniz gayretler için teşekkür ediyorum’’ şeklinde konuştu.  


Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com