Ücretsiz çorba dağıtımı her gün bir yerde
08-12-2019 Bu haber 154 kez okundu
Antakya Belediyesi Gönül Belediyeciliği kapsamında vatandaşlara ücretsiz çorba ikramına devam ediyor. Antakya Belediyesi’nden konuyla ilgili yapılan açıklamaya göre Atatürk Caddesi&rsquo
Antakya Belediyesi Gönül Belediyeciliği kapsamında vatandaşlara ücretsiz çorba ikramına devam ediyor.
Antakya Belediyesi’nden konuyla ilgili yapılan açıklamaya göre Atatürk Caddesi’nde bulunan Mahfel Sosyal Tesisleri’ndeki Antakya Belediyesi Çorba Evi’nde hazırlanan sabah çorbası, mobil çorba ikram aracı ile her gün farklı bir noktada vatandaşlara ücretsiz olarak servis yaparken, çorba evi içerisinde de vatandaşlara ikram ediliyor.
Açıklamaya göre çocuk, genç, yaşlı her vatandaşa ücretsiz olarak hizmet veren çorba evi, haftanın beş günü tüm halkımıza sıcak bir çorba ikram ediyor. Ayrıca, Çorba evi ekibi her hafta cumartesi günü sabah namazı sonrasında Habib-i Neccar Cami’de vatandaşlara çorba ikramında bulunuyor.
 
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com