TYT ve AYT kursiyerlerine deneme sınavı
02-12-2019 Bu haber 94 kez okundu
Antakya Belediyesi Kültür Sanat ve Spor merkezinde eğitim gören TYT (Temel Yeterlilik Testi)-AYT (Alan Yerleştirme Testi) kursiyerlerine deneme sınavı yapıldığı bildirildi. Antakya Belediyesi’nden konuyla ilg
Antakya Belediyesi Kültür Sanat ve Spor merkezinde eğitim gören TYT (Temel Yeterlilik Testi)-AYT (Alan Yerleştirme Testi) kursiyerlerine deneme sınavı yapıldığı bildirildi.
Antakya Belediyesi’nden konuyla ilgili yapılan açıklamada şunlar yer aldı; “Belediyemiz Kültür Sanat ve Spor Merkezimizde üniversiteye hazırlanan mezun durumunda olan ve lise son sınıf öğrencilerimize ücretsiz olarak hizmet sunduğumuz TYT-AYT sınavlarına hazırlık kursu öğrencilerimize yönelik deneme sınavı yapıldı. Öğrencilerimiz yapılan sınavlarla bilgi seviyelerini ölçmenin yanı sıra, sınav deneyimi kazanıyor. Hazırlık kurslarımız kapsamında yapılan deneme sınavlarımız sık sık tekrarlanacaktır.”
 
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com