Turizm Bakanından Hataya ziyaret
10-02-2020 Bu haber 94 kez okundu
Bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere medeniyetler beşiği Hatay’a gelen Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, il protokolü tarafından Hatay Havaalanı’nda karşılandı. Karşılamanın ardından K&
Bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere medeniyetler beşiği Hatay’a gelen Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, il protokolü tarafından Hatay Havaalanı’nda karşılandı. Karşılamanın ardından Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, AK Parti Hatay İl Başkanı Mehmet Yeloğlu, AK Parti Hatay Milletvekilleri Hüseyin Yayman, Hüseyin Şanverdi, Hacı Bayram Türkoğlu ve beraberindeki heyet ile Uzun Çarşı gezilerek esnafın sorunları dinlendi. Uzun Çarşı esnafı ile yapılan sohbet sonrasında Tıbbi Aromatik Bitkiler Müzesi’nde incelemelerde bulunan heyet, buradan sonra Hatay Arkeoloji Müzesi’ni de ziyaret etti. Müze’de, Hatay Mutfağı’nın zenginliğinden bahseden Bakan Ersoy, kentin gastronomi konusunda önemli bir marka olduğunu ifade etti. Mehmet Nuri Ersoy son olarak Hatay Valiliği’ni ziyaret ederek, Valilik Şeref Defteri’ni imzaladı.

Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com