Transfer sezonunda 350 oyuncu izledik
13-10-2021 Bu haber 17 kez okundu
Atakaş Hatayspor Teknik Direktörü Ömer Erdoğan, transfer sezonunda yaklaşık 350 oyuncu izlediklerini açıkladı. Erdoğan, katıldığı programda, “Geçen sezon 300-350 oyuncu izledik, bu boş d&oum
Atakaş Hatayspor Teknik Direktörü Ömer Erdoğan, transfer sezonunda yaklaşık 350 oyuncu izlediklerini açıkladı.
Erdoğan, katıldığı programda, “Geçen sezon 300-350 oyuncu izledik, bu boş dönemlerde sürekli yurtdışına farklı ülkelere gidip oyuncu izlemeye çalıştık. Geçen sene bence transfer sezonunu çok sağlıklı geçirdik, sonrasında da takım içerisindeki aidiyet duygusunu hızlı şekilde oturttuk ve muazzam bir sezon geçirdik. Sadece sıralama olarak değil, oynadığımız oyunla da izleyenlere keyif verdik” diye konuştu.
Kariyer hedefleriyle ilgili soruya temkinli yaklaşan Ömer Erdoğan, henüz yolun başında olduğunu ve kendini daha da geliştirmek için çalışmaya devam ettiğini ifade etti.
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com