Tosyalı Dolu dolu bir Kitap Fuarı olacak
10-10-2021 Bu haber 35 kez okundu
İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Belediyemiz tarafından düzenlenen İskenderun 2. Kitap Günleri, 15 Ekim 2021 Cuma günü başlıyor” dedi. Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, düzenlenen
İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Belediyemiz tarafından düzenlenen İskenderun 2. Kitap Günleri, 15 Ekim 2021 Cuma günü başlıyor” dedi.
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, düzenlenen kitap günlerine tüm bölge halkını davet etti. Kitap günlerine yoğun bir ilginin beklendiğini ifade eden Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “50 yazar, 60 stant ve 80 yayınevlerinin katılacağı, dopdolu bir programa sahip olan 2. Kitap Günleri 24 Ekim 2021 Pazar akşamına kadar sürecek. Kitap günlerinde yazarlarımız okurları ile buluşacak. Ayrıca söyleşi programlarımda düzenlenecek. Özellikle gençlere okuma sevgisi aşılamaya yönelik olarak düzenlenen Kitap Günlerinde birçok ünlü yazar kitaplarını imzalayacak, okurlarıyla söyleşilerde bulunacak” dedi.
ANIT ALANINDA DÜZENLENECEK
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Atatürk Anıt Alanında düzenlenecek olan kitap fuarımızın açılışını 15 Ekim’de gerçekleştireceğiz. Geçen sene düzenlemiş olduğumuz kitap günleri ilçe ve il dışından bir çok ziyaretçiyi ağırlamıştı. Okuma alışkanlığı çok önemli. İnşallah yine faydalı bir çalışmaya imza atacağız. Her anında kitap olan dolu dolu bir fuar geçireceğimizi ümit ediyorum. Tüm halkımız kitap fuarımıza davetlidir” şeklinde konuştu.
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com