Topladıkları yardımları öğrencilere verdiler
04-12-2021 Bu haber 42 kez okundu
Hatay Sevgi ve Şefkate Muhtaç Çocukları Koruma Derneği Başkanı Serpil Öğüt ve beraberinde bulunan dernek yöneticileri Samandağ İlçesi’nde bulunan Cumhuriyet İlköğretim Okulu’n
Hatay Sevgi ve Şefkate Muhtaç Çocukları Koruma Derneği Başkanı Serpil Öğüt ve beraberinde bulunan dernek yöneticileri Samandağ İlçesi’nde bulunan Cumhuriyet İlköğretim Okulu’na eğitim ve kırtasiye desteğinde bulundu. Hatay Sevgi ve Şefkate Muhtaç Çocukları Koruma Derneği tarafından Hatay’ın Samandağ İlçesi’nde bulunan Cumhuriyet İlköğretim Okulu’nda eğitim ve öğretim gören çocuklar için kırtasiye desteğinde bulunuldu. Eğitim için hayırsever iş insanlarından topladıkları yardımlarla çocukları sevindirmeye devam eden Hatay Sevgi ve Şefkate Muhtaç Çocukları Koruma Derneği Başkanı Serpil Öğüt, eğitim ve öğretim gören çocuklar için topladıkları yardımı Samandağ İlçe Milli Eğitim Müdürü Menderes Tunç nezdinde okul idaresine teslim ettiler. Yapılan kırtasiye yardımı sonrasında destekte bulunan hayırseverlere teşekkür eden Hatay Sevgi ve Şefkate Muhtaç Çocukları Koruma Derneği Başkanı Serpil Öğüt, “Bizleri makamında ağırlayan, okul ziyaretinde yalnız bırakmayıp bize rehberlik eden Samandağ ilçe Milli eğitim Müdürü Menderes Tunç başta olmak üzere, tüm hayırseverlerimize derneğimiz adına teşekkür ediyorum.” dedi.
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com