Teröristler hakkettiği cevabı alacak
10-10-2018 Bu haber 157 kez okundu
AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, Batman ve Hakkari’de 9 askerimizin şehit olduğu saldırılara dikkat çekerek teröristlerin hak ettiği cevabı
AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, Batman ve Hakkari’de 9 askerimizin şehit olduğu saldırılara dikkat çekerek teröristlerin hak ettiği cevabı alacağını söyledi.
Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulu’nda söz alan Doç. Dr. Hüseyin Yayman, “Bugün Hakkari Çukurca’da şehit düşen Mehmetçikimize Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum. Vekalet savaşının taşeronluğuna soyunan başta PKK olmak üzere diğer terör örgütlerine milletimiz hak ettiği cevabı verecektir.” dedi.
Hatay’a geldiği ilk günden itibaren gece gündüz çalışan ve sürekli halkla beraber olan Yayman, Irak ve Suriye Tezkeresinin uzatılması konusunda TBMM’de söz aldıktan sonra dün de Hatay’la ilgili konuştu.
MENZELET VE KILAVUZLU BARAJI GENEL KURULA TAŞIDI
Yayman, Amik ovasına can veren Menzelet ve Kılavuzlu barajlarını Genel Kurul gündemine taşıdı.
Tahtaköprü Projesi hakkında Genel Kurulu bilgilendiren Ak Parti’li Yayman, “Burada bir suni nehir yapıldı, Menzelet ve Kılavuzlu Barajı’ndan 105 kilometre uzunluğunda, 15 metre eninde, 6 metre derinliğinde ve 3 Katrilyon TL mal olan bir proje gerçekleştirildi.” ifadelerini kullandı.
Yayman, “Ceyhan Nehri’nin suyunun Reyhanlı’ya ve Kırıkhan’a gelmesinden dolayı başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, Hükümetimize, Tarım ve Orman Bakanına ve emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.
 
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com