TEMİZYÜREKTEN KUTLUYA TEŞEKKÜR
16-01-2022 Bu haber 79 kez okundu
Hatay Gazeteciler Cemiyeti (HGC) Başkanı Abdullah Temizyürek ve yönetim kurulu üyeleri, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde Hatay Gazeteciler Cemiyeti’ne gösterdikleri ilgiden dolayı
Hatay Gazeteciler Cemiyeti (HGC) Başkanı Abdullah Temizyürek ve yönetim kurulu üyeleri, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde Hatay Gazeteciler Cemiyeti’ne gösterdikleri ilgiden dolayı CHP Antakya İlçe Başkanı Ümit Kutlu’yu parti ilçe binasında ziyaret etti. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Hatay Gazeteciler Cemiyeti’ne gösterdikleri ilgi nedeniyle HGC Başkanı Abdullah Temizyürek ve beraberinde bulunan yönetim kurulu üyeleri, CHP Antakya İlçe Başkanı Ümit Kutlu’yu ilçe binasında ziyaret ettiler. Ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirten CHP Antakya İlçe Başkanı Ümit Kutlu, “Bizler CHP olarak basın özgürlüğü, fikir ve düşünce özgürlüğünü dün olduğu gibi, bugün de, yarın da savunmaya devam edeceğiz. Yerel basınımızın sorunlarını biliyoruz. CHP iktidarında başta basın emekçileri olmak üzere, basının önündeki tüm engelleri kaldıracağız. Bu anlamda kısa bir süre önce 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü geride bıraktık. Başta Antakya İlçemizde olmak üzere tüm basın emekçilerinin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü bir kez daha kutluyoruz. Partimizi ziyaret eden HGC Başkanı Abdullah Temizyürek ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür ediyor, görevlerinde başarılar diliyorum.” dedi. Yapılan konuşmanın ardından HGC Başkanı Abdullah Temizyürek, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde Hatay Gazeteciler Cemiyeti’ne gösterdiği ilgiden dolayı CHP Antakya İlçe Başkanı Ümit Kutlu’ya bir Teşekkür Belgesi takdim etti.

Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com