Temizyürek gazetecilerin seyahat hakkı için TBMM de
11-07-2019 Bu haber 320 kez okundu
Temizyürek Medya sahibi Abdullah Temizyürek, Hatay’daki gazetecilerin seyahat hakkını meclise taşıdı. Sarı basın kartı sahipleri dışında kalan gazetecilerin de şehir içindeki otobüslerden ücre
Temizyürek Medya sahibi Abdullah Temizyürek, Hatay’daki gazetecilerin seyahat hakkını meclise taşıdı.
Sarı basın kartı sahipleri dışında kalan gazetecilerin de şehir içindeki otobüslerden ücretsiz yararlanması için dısya hazırlayan Temizyürek, bu önerisini Hatay Milletvekilleri ile paylaştı.
Ankara’ya giderek Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM)’de, Hatay Milletvekilleri ile buluşan Abdullah Temizyürek, sarı basın kartı sahibi olmayan fakat mesleğini layıkıyla yerine getiren ve gazeteciler cemiyetine üyelikleri bulunan, her gazeteden iki kişinin şehir içinde ücretsiz seyahatten yararlanması için görüşmelerini sürdürüyor. 
MİLLETVEKİLLERİ İLE GÖRÜŞTÜ
Hazırladığı dosyanın Hatay Milletvekilleri tarafından meclise “Önerge” olarak sunulması talebini Milletvekillerine ileten Temizyürek bu kapsamda Milliyetçi Hareket Partisi Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı, Ak Parti Milletvekilleri Hüseyin Yayman ve Abdulkadir Özel ile görüştü.
Vatandaşları haber alma özgürlüklerine Gazetelerin ve Gazetecilerin önemine vurgu yapan Hatay Milletvekilleri, Gazetecilerin sorunlarının çözümü noktasında ellerinden geleni yapacaklarını söylediler.
 
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com