Temizlik ekipleri bayramda teyakkuzda olacak
10-08-2019 Bu haber 90 kez okundu
Antakya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri Kurban Bayramı boyunca teyakkuzda olacak. Antakya Belediyesi’nden konuyla ilgili yapılan açıklamada şunlar yer aldı; “Antakya Belediyesi
Antakya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri Kurban Bayramı boyunca teyakkuzda olacak.
Antakya Belediyesi’nden konuyla ilgili yapılan açıklamada şunlar yer aldı; “Antakya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri Kurban Bayramı öncesinden başlayarak bayram süresince vatandaşlarımızın sağlıklı, temiz ve hijyenik bir ortamda bayramlarını geçirmeleri için ilçe genelinde temizlik çalışmaları gerçekleştirilecek. Bayramın ilk gününden itibaren temizlik çalışmalarına başlayacak Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından bayram sonrasında da kurban satış ve kesim yerlerinde kapsamlı temizlik, yıkama ve dezenfekte çalışmaları yapılacak.
Bayram süresince kurban kesim noktalarından düzenli olarak en hızlı şekilde atıkların alımı yapılarak, atıkların birikmesi engellenecek. Çöp konteynerlerine atılan kurban atıklarının kötü koku ve çevre kirliliğine sebebiyet vermemesi için ilçe genelinde bulunan konteynerlerin yıkama ve dezenfekte işlemleri plan dahilinde devam edecek. Temizlik İşleri Müdürlüğü Tarafından kurban atıklarıyla ilgili görülen olumsuzluklara müdahale edilerek atıkların alımı yapılacak.”
 
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com