TED Hatay Kolejinde muhteşem konser
13-03-2019 Bu haber 55 kez okundu
8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bu yıl üçüncüsü düzenlenen ve geleneksel hale gelen, adeta TED Hatay Koleji ile büt&u
8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bu yıl üçüncüsü düzenlenen ve geleneksel hale gelen, adeta TED Hatay Koleji ile bütünleşen “Her Telden ve Her Dilden” temalı veli korosu konseri gerçekleştirildi. TED HATAY KOLEJİNDE gerçekleştirilen konserde, okulun müzik öğretmenleri Sayın Aziz Can AYTAÇ ve Sayın Fatmagül SOYDİNÇ’in desteğiyle oluşturulan “Her Telden ve Her Dilden Veli Korosu” dinleyicileri büyüledi.  TED Hatay Koleji velilerinin yoğun ilgi ve katılımı ile gerçekleştirilen programda bazı eserler veliler tarafından solo seslendirildi.
“Dünyada her şey kadının eseridir.” diyen büyük Atamızın izinden giden TED Hatay Koleji velileri, bu özel günü birbirinden güzel ve farklı dillerde seslendirdikleri şarkılarla taçlandırdılar. Dinleyiciler arasında bulunan Hatay CHP Milletvekili Sayın Güzelmansur da konser sonunda beğenilerini dile getirdi.
 
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com