Tarıma desteğimiz sürecek
18-09-2019 Bu haber 175 kez okundu
Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Yayladağı'nda bir takım ziyaretler ve incelemeler yaparak vatandaşlarla bir araya geldi. Yayladağı'ında konuşan Savaş:" Çiftçimi
Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Yayladağı'nda bir takım ziyaretler ve incelemeler yaparak vatandaşlarla bir araya geldi. Yayladağı'ında konuşan Savaş:" Çiftçimize ve ülkemizin olmazsa olmazı tarıma desteğimiz devam edecek."dedi.
VATANDAŞLARLA BİRARAYA GELDİ
Konuyla ilgili sosyal medya hesabından bir bilgilendirme yayınlayan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş:"Yayladağı Gürışık mahallemizde kıymetli hemşerilerim ile bir araya gelerek görüşlerini dinleyip sohbet ettik. Misafirperverliklerinden dolayı muhtarımız Mehmet Öztürk ve ailesine teşekkür ederim.
3 MİLYON ÇİLEK FİDESİ...
Yerli üretime ve çiftçilerimize destek olmak amacıyla Yayladağı ilçemizde 164 çiftçimize fide dağıtımı gerçekleştirdik. Hatay genelinde 3 milyon çilek fidesini daha üreticilerimizle buluşturacağız. Çiftçimize ve ülkemizin olmazsa olmazı tarıma desteğimiz devam edecek.
KÜLTÜR MANTARI TESİSLERİNİ İNCELEDİ
Yayladağı Kaymakamlığı tarafından desteklenen, ilçemizde 2500 metre kare alanda 25 çadırda üretimi yapılan kültür mantarı tesislerini ziyaret ederek üreticilerimizden bilgiler aldık.
Üreticilerimizi tebrik eder, bol ve bereketli kazançlar dilerim."dedi.
 
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com