Serginin geliri öğrencilere burs olarak verilecek
17-09-2019 Bu haber 179 kez okundu
İskenderun’da ihtiyaç sahibi öğrencilere gelir amaçlı düzenlenecek olan Tezhip çalışmalarına kadınlardan önemli destek var. 19 Ekimde saat 13:00da Ticaret ve Sanayi odasında gerçek
İskenderun’da ihtiyaç sahibi öğrencilere gelir amaçlı düzenlenecek olan Tezhip çalışmalarına kadınlardan önemli destek var.
19 Ekimde saat 13:00da Ticaret ve Sanayi odasında gerçekleştirilecek olan sergiye hazırlıklar yoğun şekilde devam ediyor. Fatma Alçıkaya’nın yaptığı Tezhip çalışmalarına, İş kadınları Müge Güler, Serap Çam, Betül Bedir, Yasemin Tosyalı ve Serap yıldız da ciddi destek veriyorlar.
İnsanı yaşat ki devlet yaşasın anlayışıyla hareket eden iş kadınları yapacakları sergiye oldukça önem veriyorlar. Serginin açılışında elde edilecek tüm gelirle öğrencilere burs olarak verilecek.
 
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com