Şehitlerimiz için mecliste saygı duruşu
08-02-2020 Bu haber 103 kez okundu
Antakya Belediye Meclisi Şubat ayı 2. olağan toplantısı ülke genelinde son zamanlarda ard arda yaşanan acı olaylarda hayatını kaybeden vatandaşlar ve şehitler anısına bir dakikalık saygı duruşu ile başladı. Antakya
Antakya Belediye Meclisi Şubat ayı 2. olağan toplantısı ülke genelinde son zamanlarda ard arda yaşanan acı olaylarda hayatını kaybeden vatandaşlar ve şehitler anısına bir dakikalık saygı duruşu ile başladı.
Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz meclis toplantısında yaptığı konuşmada; “ Öncelikli olarak Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, aziz şehitlerimiz, Elazığ ve Malatya Depreminde vefat eden kardeşlerimiz, İdlip’te rejim güçlerince yapılan saldırıda şehit olan askerlerimiz, çığ afetinde ve uçak kazasında vefat eden vatandaşlarımız için bir dakikalık saygı duruşuna sizleri davet ediyorum.” dedi.
Başkan Yılmaz saygı duruşunun ardından; “Vefat eden kardeşlerimizin, şehitlerimizin ruhları şad olsun, milletimizin başı sağ olsun.” dedi.
 
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com