Sanat ve eğlence dolu hafta sonu
06-12-2021 Bu haber 38 kez okundu
EXPO 2021 Hatay için geri sayım tüm hızıyla devam ederken organizasyonun tanıtımı için yapılan kültür sanat etkinlikleri renkli görüntülere sahne oluyor.Hataylı çocuklar, gen&cced
EXPO 2021 Hatay için geri sayım tüm hızıyla devam ederken organizasyonun tanıtımı için yapılan kültür sanat etkinlikleri renkli görüntülere sahne oluyor.Hataylı çocuklar, gençler ve sanatseverler Expo etkinlikleri ile sanat ve eğlence dolu bir hafta sonu geçirdi.Cuma akşamı Aile Arasında isimli komedi filminin gösterimi ile başlayan hafta sonu etkinlikleri, cumartesi ve Pazar günleri de tüm hızıyla devam etti.ÇOCUKLAR EXPO İLE ÇOK EĞLENDİExpo çocuk etkinliklerinin adresi Antakya HATMEK oldu. Yüz boyamadan tiyatro gösterilerine, balon oyuncaklardan çizgi film karakterlerinin şovlarına kadar birçok eğlencenin bir arada olduğu etkinliklerde çocuklar iki gün boyunca çok eğlendi.Hafta sonu etkinliklerinin sonuncusu ise Kadındır Adım isimli tiyatro oyunu oldu. 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü'ne özel sahnelenen oyun izleyenlerden tam not aldı.Expo’nun tanıtımında büyük rol oynayan kültür, sanat ve eğlence etkinliklerinin devam edeceğini söyleyen HBB yetkilileri, tüm gösterilerin ücretsiz olduğunu bir kez daha hatırlattı.


Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com