Samandağ da fırın denetimleri
10-08-2019 Bu haber 78 kez okundu
Samandağ Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından Kurban Bayramı öncesi ilçe genelinde faaliyet gösteren fırınlarda denetimler yapılıyor. İlçede bulunan fırın ve unlu gıdala
Samandağ Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından Kurban Bayramı öncesi ilçe genelinde faaliyet gösteren fırınlarda denetimler yapılıyor.
İlçede bulunan fırın ve unlu gıdalar üreten iş yerlerine yönelik denetimler gerçekleştirildi.
Veteriner Hekim ve Gıda Mühendisleri eşliğinde denetimleri gerçekleştiren Zabıta ekipleri, yaptıkları denetimlerde iş yerlerinde genel temizlik ve hijyen durumunun yanı sıra iş yeri ruhsatlarını da inceliyorlar.
Samandağ Belediyesinden yapılan açıklamada; vatandaşların temel besin maddesi olan ekmeğin yapıldığı fırınlara yönelik rutin denetimlerin sürdürüldüğü belirtilerek, Kurban Bayramı öncesi vatandaşların sağlıklı ve hijyenik ortamda yapılmış, gramaj kurallarına uygun ekmek ve diğer unlu gıdaların tüketilebilmesi amacıyla denetimlerin yapıldığı ifade edildi.
 
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com