Flaş Haber
Samandağ Belediyesi’nden ücretsiz internet hizmeti
09-08-2018 Bu haber 94 kez okundu
Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’in öncülüğünde, Samandağ Belediyesi tarafından, halka açık alanlarda, vatandaşların kullanabileceğ
Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’in öncülüğünde, Samandağ Belediyesi tarafından, halka açık alanlarda, vatandaşların kullanabileceği ücretsiz kablosuz internet hizmeti için imzalar atıldı.
Sözleşme Türk Telekom Bölge Satış Müdürü ve Samandağ Belediyesi adına Samandağ Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Yıldız tarafından imzalandı.
Verilecek ücretsiz kablosuz internet hizmeti ile ilgili bilgi veren Samandağ Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Yıldız: “ Belediye Başkanımız sayın Mithat Nehir’in öncülüğünde Türk Telekom Bölge Satış Müdürümüz ile imzalarımızı attık. Deniz Mahallesi Hz. Hızır Parkı, Abdullah Cömert Parkı ve Tomruksuyu Mahallesi’nde bulunan Barış Parkında olacak şekilde, 3 farklı noktada vatandaşlarımızın ücretsiz faydalanacağı internet hizmeti sunacağız. Belediye Başkanımız sayın Mithat Nehir’de geçtiğimiz ay gerçekleşen gençlik buluşmasında ücretsiz internetin müjdesini vermişti. Ara vermeden sürdürdüğümüz çalışmalar ile bugün sözleşmemizi imzaladık. Bu çalışma ile özellikle gençlerimizin internete daha kolay erişimini sağlayacağız.” İfadelerine yer verdi.
 
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com