Flaş Haber
Ressam Bahçeçi Ankara da ünlü ressamlar arasında
12-03-2018 Bu haber 382 kez okundu
Antakyalı Ressam Canseven Bahçeci, son dönemde ilimizi şehir dışında katıldığı sergilerde başarıyla temsil etmeye devam ediyor. Birçok ünlü
Antakyalı Ressam Canseven Bahçeci, son dönemde ilimizi şehir dışında katıldığı sergilerde başarıyla temsil etmeye devam ediyor.
Birçok ünlü ressamların eserlerinin sergilendiği birçok sergiye özel davet ile katılan Ressam Bahçeci, son olarak Ankara’da katıldığı ‘İlişkilerin Akılcılığı, Sanatın Kalıcılığı” sergisindeki eseri ile takdir topladı. Emin Antik Sanat Merkezi koordinatörü yazar İbrahim Terzioğlu ve Ankara’ın duayen kadın sanat galericilerinden Galeri Z’nin yöneticisi Fatma Tuna’nın sponsorluğunda Ankara Kalesinde gerçekleşen sergiye Ressam Bahçeci eski Antakya sokağı eseri ile katıldı.
Birbirinden değerli ressamlar ile aynı sergide yer almaktan son derece gurur duyduğunu ifade eden Ressam Bahçeci, serginin 20 Mart’a kadar açık olacağını vurgulayarak organizasyonu gerçekleştiren Emin Antik Sanat Merkezi koordinatörü yazar İbrahim Terzioğlu’na ve Galeri Z ‘nin yöneticisi Fatma Tuna’ya emeklerinden dolayı teşekkür etti. Eski Antakya sokağı eserinin gördüğü ilgiden son derece memnun kaldığını belirten Bahçeci, 2018 yılı içerisinde davet edildiği bir çok sergide şehrimizi en iyi şekilde temsil etmeye devam edeceğini söyledi.
 
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com