Flaş Haber
Ramiz Bakır güven tazeledi
12-03-2018 Bu haber 275 kez okundu

Antakya Muharip Gaziler Derneği’nin Olağan Genel Kurulu hafta sonunda yapıldı. Muharip Gaziler’in 16. Genel Kurulu sonunda Başkan Mehmet Ramiz Bakır yeniden bu

Antakya Muharip Gaziler Derneği’nin Olağan Genel Kurulu hafta sonunda yapıldı. Muharip Gaziler’in 16. Genel Kurulu sonunda Başkan Mehmet Ramiz Bakır yeniden bu göreve seçilirken, Yönetim Kurulu üyeleri de yeniden görev aldı.Cumartesi günkü Kongre’de konuşan Başkan Mehmet Ramiz Bakır, isim vermeden bir başka derneği kastederek, “Onlar sizleri kandırmak istedi, size üç kağıtçılık yapmak istediler. Size yalan söylediler. Ancak siz kanmadınız, onlara inanmadınız, sizlere teşekkür ederim” dedi ve 2 yıllık çalışmalardan özetler okudu.Gazilerin de yüksek katılım sağladığı Kongre’de en duygusal an ise Gazi eşlerinin şiir dinletisi oldu. Afrin Mehmetçiği ile Mehmetçiğin geride kalan destanımsı olayların konu edildiği duygu yüklü şiirler, muharip Gazi eşlerince seslendirildi. Seçimlere tek liste ile gidildi ve Mehmet Ramiz Bakır yeniden başkan seçildi. Yeni Yönetim, Denetleme ile Genel Kurul delegeliklerine de şu isimler seçildi:Yönetim: Mehmet Ramiz Bakır, Galip Dalyan, İbrahim Çikik, M.Halil Diker, Mustafa Tatar.Denetleme Kurulu: Mehmet Kilisli, Şaban Aldanmaz, Ahmet Temizkan.Ankara- üst kurul genel merkez delegeleri: Mehmet Ramiz Bakır, Galip Dalyan, Enver Oral, Akıl Paşa.


Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com