Projede hedefe ulaşıldı
13-09-2018 Bu haber 148 kez okundu
Hatay Valiliği ve Antakya Çevre Koruma Derneği işbirliğinde yürütülen “Daha iyi bir çevre seninle başlar projesi” kapanış toplantıs
Hatay Valiliği ve Antakya Çevre Koruma Derneği işbirliğinde yürütülen “Daha iyi bir çevre seninle başlar projesi” kapanış toplantısı yapıldı.
Hatay Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı Toplantı salonundaki kapanış toplantısına Hatay Vali Yardımcısı Mahmut Hersanlıoğlu, Antakya Çevre Koruma Derneği Başkanı Selda Asker, bazı daireler müdürleri, dernek başkanları ve vatandaşlar katıldı.
PROJE BAŞARIYLA SON BULDU
Toplantıda “Daha iyi bir çevre seninle başlar projesi” kapsımda gerçekleşen etkinlikler bir slayt videosu izletildi. Daha sonra Hatay Vali Yardımcısı Mahmut Hersanlıoğlu ve Antakya Çevre Koruma Derneği Başkanı Selda Asker birer konuşma yaparak projenin amacına ulaştığını söyledi.
ASKER VE KANMAZ’A PLAKET
Yapılan konuşmalar ardından Hatay Vali Yardımcısı Mahmut Hesanlıoğlu, Antakya Çevre Koruma Derneği Başkanı Selda Asker ve Proje Asistanı Türker Kanmaz’a çalışmalarından dolayı birer plaket verdi.
Toplantının sonunda se birde kapanış kokteyli verildi.
 


Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com