Polis narkotik suçlulara göz açtırmıyor
18-04-2019 Bu haber 75 kez okundu
İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Narkotik suçlarla mücadele ekipleri yaptıkları 14 operasyonda uyuşturucu madde ele geçirdi 31 kişi hakkında yasal işlem yaptı. İl
İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Narkotik suçlarla mücadele ekipleri yaptıkları 14 operasyonda uyuşturucu madde ele geçirdi 31 kişi hakkında yasal işlem yaptı.
İlçe Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele (NSM) Grup Amirliği ekiplerince üç haftalık bir süre içerisinde 14 ayrı olay üzerine operasyon yaptı.  Aralarında yakıt depolarının içerisine gizlenmiş uyuşturucularında yakalandığı operasyonlarda 3.693 gr. esrar maddesi, 101 adet captagon hap, 1 gr. metamfetamin maddesi ele geçirdi.
Olaylarla ilgili 31 kişi gözaltına alınarak haklarında yasal işlem yapıldığı bildirildi.
İskenderun Kaymakamlığı tarafından yapılan açıklamada; İlçemizde başta kolluk kuvvetleri ve istihbarat birimleri olmak üzere, tüm kamu kurum ve kuruluşlarımızca vatandaşlarımızın güven, huzur ve sükûnu için özveri ve uyum içerisinde görev ifa edilmekte olup, bugüne kadar gerçekleştirilen operasyonlar ile yürütülen çalışmalarımız kararlılık ve ciddiyetle devam edecektir denildi.
 
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com