Pelin Batu-Haluk Çetin Şiir ve Müzik Dinletisi
21-05-2022 Bu haber 34 kez okundu
Defne Belediyesinin düzenlediği 2.Defne Kitap Fuarı etkinlikleri çerçevesinde eğitimci, şair-ozan Nebih Nafile’nin modarötürlüğünde Pelin Batu-Haluk Çetin şiir ve müzik dinlet
Defne Belediyesinin düzenlediği 2.Defne Kitap Fuarı etkinlikleri çerçevesinde eğitimci, şair-ozan Nebih Nafile’nin modarötürlüğünde Pelin Batu-Haluk Çetin şiir ve müzik dinletisi gerçekleştirildi. Yazar, sanatçı ve gazetecinin konuk edildiği fuar dün sona erdi. Necmi Asfuroğlu Lisesi salonunda gerçekleştirilen söyleşi ve müzik dinletisinde çok içten ve samimi duygular yaşandı. Tiyatro, tarih ve batı dilleri üzerine eğitim alan Pelin Batu Türk edebiyatına iz bırakmış şairlerin şiirlerinden örnekler sunarken, çeşitli televizyon kanallarında ‘Şiiriçi Şarkılar’ programından daha yakından tanıdığımız sanatçı Haluk Çetin yine Türk edebiyatının önemli isimlerin şiirlerinden bestelenmiş eserlerini çalıp seslendirdi. Şiir ve müzik dinletisinin sonunda söyleşiye soru-cevap şeklinde devam edildi. Defne Belediye Başkan Yardımcısı Ali Mansuroğlu katılımcı konuklara çiçek takdim etti.
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com