Payas Spor da Başkan Büyükavşar
11-01-2021 Bu haber 126 kez okundu
Misli.Com 3. Ligi 1. Grubunda mücadele eden Akdeniz temsilcisi Payas Spor'u girdiği kaos ortamından kurtarmak amacıyla eski kulüp başkanları ve bölgemizin sevilen iş adamlarının başlattığı çalışma Mavi
Misli.Com 3. Ligi 1. Grubunda mücadele eden Akdeniz temsilcisi Payas Spor'u girdiği kaos ortamından kurtarmak amacıyla eski kulüp başkanları ve bölgemizin sevilen iş adamlarının başlattığı çalışma Mavi Beyazlı camiada sevinç yarattı
BAŞKAN BÜYÜKAVŞAR
Kulüpten resmi açıklama yapılmamasına rağmen girdiği Maddi krizin ardından puan çetvelinde de alt sıralarda yer alan Payas Spor'u kurtarmak amacıyla yapılan görüşmeler sonrasında Başkanlığını İş adamı Ercüment Küçükavşar'ın sürdürmesi kararlaştırıldı. Payas Spor'un eski kulüp Başkanları ve yöneticileri de takıma destek verme sözü verdi.
FUTBOLCULARLA GÖRÜŞME YAPILDI
İkinci yarı hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdüren Payas Spor'da alacağı bulunan teknik heyet ile futbolcularla görüşen ve olumlu yanıt alan yönetim, 15 Ocak 2021 tarihine kadar ücretleri ödeme sözü verdi.
TRANSFER TAHTASI
Bazı futbolcuların alacaklarından dolayı TFF tarafından Transfer tahtası kapalı tutulan  Payas Spor'da yönetim, bu sorunu çözmeyi ve 5-6 futbolcuyu da renklerine bağlamayı hedefliyor.
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com