Önümüzdeki yıl Avrupayı çok istiyorum
19-10-2021 Bu haber 55 kez okundu
Atakaş Hatayspor başarısı hakkında düşüncelerini paylaşan HBB Başkanı Lütfü Savaş, “Atakaş Hatayspor’un Onursal Başkanı ve yılladır sahip çıkanı olarak Atakaş Hatayspor’un &ou
Atakaş Hatayspor başarısı hakkında düşüncelerini paylaşan HBB Başkanı Lütfü Savaş, “Atakaş Hatayspor’un Onursal Başkanı ve yılladır sahip çıkanı olarak Atakaş Hatayspor’un önümüzdeki yıl Avrupa’da top koşturmasını istiyorum. Şu anda dördüncü sıradayız. Hak ediyoruz ve hak ettiğimiz şekilde de sonuçlar aldık. Ben sadece bizim takımımıza değil tüm takımlara başarılar diliyorum. Hak edenlerin de en üst noktalarda bu ligi bitirmelerini temenni ediyorum. Ben yaklaşık 13 yıldır Atakaş Hatayspor’umuza gönülden destek veriyorum. Atakaş Hatayspor hepimizin sevdası. 5 buçuk yıldır da 3. Lig’e düşerken Süper Lig’e çıkardık. 2 yıldır Süper Lig’deyiz. Hatayspor inşallah düşmeyecek. Hatayspor bu sene Avrupa’yı hak ediyorsa orada top koşturacak seviyeye gelecek” açıklamalarında bulundu.
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com