Flaş Haber
Onlar her şeyin en güzeline layıktırlar
13-02-2018 Bu haber 365 kez okundu
Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı Hakan Kokusever ve yönetim kurulu üyeleri, Hatay Valisi Erdal Ata makamında ziyaret ett
Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı Hakan Kokusever ve yönetim kurulu üyeleri, Hatay Valisi Erdal Ata makamında ziyaret etti. ATA: ŞEHİT YAKINLARI VE GAZİLERİMİZİN TALEP VE BEKLENTİLERİNİ YERİNE GETİRME GAYRETİ İÇERİSİNDEYİZ
Ziyarette Vali Ata, “Ülkemizin bağımsızlığı, milletimizin huzur ve emniyeti için canlarını seve seve feda eden şehitlerimizin, bu uğurda gazi olan vatandaşlarımızın hakkını ödemek asla mümkün olmaz. Bizlerin yapması gereken çok büyük fedakârlıklarla bizlere emanet edilen vatanımıza ve bayrağımıza sahip çıkmanın yansıra güçlü ve müreffeh yarınlar için çok daha fazla çalışmaktır. Öte yandan şehitlerimizin emaneti olan şehit yakınları ile gazilerimize karşı Devlet ve Millet olarak göstermemiz gereken ihtimam ve ilginin üst sınırı yoktur. Onlar elbette her şeyin en güzeline layıktırlar. Bu anlayışla bizler de Devletimizin imkânları ve mevzuat çerçevesinde şehit yakınları ve gazilerimizin talep ve beklentilerini yerine getirme gayreti içerisindeyiz.” dedi.
KOKUSEVER, HAZIRLADIKLARI PROJELER HAKKINDA BİLGİ VERDİ Dernek Başkanı Kokusever de kabullerinden dolayı Vali Ata’ya teşekkür ederek Derneklerinin yürüttüğü çalışmalar ve hazırladıkları projeler hakkında bilgiler verdi.
İSMAİL DEMİR VALİ ATA’YI ZİYARET ETTİ
Savunma Sanayi Müsteşarı Prof Dr. İsmail Demir ve berberindeki heyet Hatay’a gelerek, Vali Erdal Ata’yı ziyaret etti.
Vali Ata, Savunma Sanayi Müsteşarı Demir’i Hatay’da ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek konuğu ile bir süre sohbet etti ve Hatay’ın değerleri hakkında bilgiler paylaştı. Savunma Sanayi Müsteşarı Demir ise gösterdiği nazik kabulünden dolayı Vali Ata’ya teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.
 
 
 
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com