Okul ziyaretlerini aksatmıyor
09-10-2019 Bu haber 68 kez okundu
Defne Belediye Başkanı İbrahim Güzel, göreve geldiğinden bu yana üzerinde hassasiyetle durduğu okul ziyaretlerini taviz vermeden sürdürüyor. Teknik ekibi ile birlikte her hafta farklı farklı okulları
Defne Belediye Başkanı İbrahim Güzel, göreve geldiğinden bu yana üzerinde hassasiyetle durduğu okul ziyaretlerini taviz vermeden sürdürüyor.
Teknik ekibi ile birlikte her hafta farklı farklı okulları gezerek eksikleri ve ihtiyaçları tespit eden Güzel, bu yönüyle Defnelilerden takdir topluyor.
Son olarak Mehmet Rende Ortaokulunu ziyaret eden Başkan Güzel öğrencilerin sıcak karşılamasıyla daha da mutlu olduğunu ifade ederek:
“Geleceğimizin aydınlık yüzü çocuklarımızın en güzel şartlarda eğitim-öğretim görmelerini önemsiyoruz. Okullarımızdaki eksiklikleri saptıyor, öğrencilerimizin istek ve taleplerine kulak veriyoruz. Sıcak sohbetleri ve hayalleri ile bizi gelecek adına umutlandıran öğrencilerimiz, en büyük motivasyon kaynağımız. Onları ve enerjilerini çok seviyoruz. Bu yüzden eğitime desteğimiz bitmeyecektir.” açıklamalarında bulundu.
 
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com