Öğrencilere ücretsiz göz taraması
20-06-2022 Bu haber 51 kez okundu
Bölgemiz optik sektörünün etkili firmalarından olan Daraoğlu Optik, Samandağ Deniz Hastanesi ile birlikte Şenköy ve Yukarıokçular İlkokullarında ücretsiz göz tarama testi gerçekleşt
Bölgemiz optik sektörünün etkili firmalarından olan Daraoğlu Optik, Samandağ Deniz Hastanesi ile birlikte Şenköy ve Yukarıokçular İlkokullarında ücretsiz göz tarama testi gerçekleştirerek başarılı bir sosyal sorumluluk projesine imza attı. "Işıldayan Gözler" sloganı ile gerçekleşen programda Şenköy ve Yukarıokçular İlkokullarında toplamda 385 öğrenciye göz muayenesi yapılırken ihtiyacı olan çocuklara gözlük hediye edildi. Daraoğlu Optik İşletmecileri Necva Daraoğlu ve Derhan Daraoğlu’nun hazır bulundukları programda öğrencilerin göz muayenesini Göz Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Mehmet Yoğun yaptı.Göz muayenesine ihtiyacı olan çocuklar için farkındalık oluşması amacıyla projesi hayata geçirdiklerini ifade eden Daraoğlu Optik İşletmecileri Necva Daraoğlu açıklamasında, “Bir süredir hazırlıklarını yaptığımız "Işıldayan Gözler" projemizi Samandağ Deniz Hastanesi ile birlikte gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşyoruz. Projemiz kapsamında Şenköy ve Yukarıokçular İlkokullarında Göz Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Mehmet Yoğun tarafından 385 öğrencimizin göz muayenesi yapılmıştır. Daraoğlu Optik olarak bizde yapılan muayenede göz kurusu bulunan 10 öğrenciye gözlük hediye ederek okul çağında göz sağlığının önemi konusunda güzel bir adım atmış olduk. Aynı zamanda muayene sonrasında ihtiyaç duyan öğrencilerimize numaralı gözlükler de verdiğimiz etkinliğimizin ilk etkinliğimiz olduğunun altını çizerek devamının geleceğini de buradan söylemek istiyorum. Etkinliğimizin başından sonuna kadar bizimle olan Göz Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Mehmet Yoğun’a, Firma Yöneticimiz Derhan Daraoğlu’na okullarımızın kıymetli yöneticilerine ve öğrencilerimize teşekkür ediyor sağlıklı günler diliyorum.”dedi.Samandağ Deniz Hastanesi Göz Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Mehmet Yoğun da, çocukların her zaman yanında olacaklarını ve göz sağlıklarıyla ilgili bilgi sahibi olduklarını söyleyerek, Daraoğlu Optik yöneticilerini bu anlamlı etkinliklerinden dolayı kutladı.
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com