Flaş Haber
Öğrenciler Basın Müzesine ilgi gösteriyor
13-03-2018 Bu haber 196 kez okundu
Hatay Gazeteciler Cemiyeti’nin (HGC) restore ettirdiği tarihi binada yer alan Basın Müzesi, Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Gazetecilik ve Habercilik Bö
Hatay Gazeteciler Cemiyeti’nin (HGC) restore ettirdiği tarihi binada yer alan Basın Müzesi, Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Gazetecilik ve Habercilik Bölümü öğrencilerinden ilgi gördü.
Her hafta farklı grup öğrencilerin ziyaret ettiği basın müzesinde yer alan eserler,  öğrencileri adeta büyüledi. Öğrencilerin ziyaretinden memnuniyet duyduğunu belirten HGC Başkanı Ahmet Yetişen, öğrencilere ışık tutmaktan oldukça mutlu olduğunu dile getirdi.
Belediyelere çağrıda bulunan HGC Başkanı Ahmet Yetişen: “Bizler basın müzemizde birçok eseri sergiliyoruz. Tabii ki bunlar yetersiz. Daha çok kaynak oldukça müzemiz zenginleşecektir. Bu amaçla İlçe belediyelerimizden ricam ilçe tanıtımlarında kullanılmak üzere ellerinde olan kitapları basın müzemize bağışlamalarını istiyorum. Bu tanıtım kitaplarını müzemize bağışlamalarının İlçeleri için de oldukça önem arz edeceğini düşünüyorum” diye konuştu.

Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com