Ödemeler yapıldı transfer yasağı kalktı
14-01-2020 Bu haber 97 kez okundu
Hatayspor yönetimi, İlhan Palut’un alacağı ile ilgili tüm ödemelerin yapılarak transfer yasağının kaldırıldığını bildirdi. Hatayspor yönetimi resmi internet sayfasından yayınladığı bildiride ş
Hatayspor yönetimi, İlhan Palut’un alacağı ile ilgili tüm ödemelerin yapılarak transfer yasağının kaldırıldığını bildirdi.
Hatayspor yönetimi resmi internet sayfasından yayınladığı bildiride şunları söyledi:
“Eski teknik direktörümüz Sayın İlhan Palut ve ekibinin, Türkiye Futbol Federasyonu’na ek dilekçe yazma yoluyla kulübümüze koydurmuş olduğu transfer yasağı; dün sabah itibariyle, talep ettiği vadesi gelmeyen alacakları dahil tamamen ödenerek kaldırılmıştır.
Bu ödeme, kendisinin ve ekibinin çalışmadığı 3 aylık dönemi kapsayan hak edeceklerdir. İlhan Palut ve ekibinin çalıştığı dönemden alacakları ve primlerinin tamamı ise ayrıldıkları gün kendilerine ödenmiştir.
İlhan Palut, henüz kariyerinin başında, Hatayspor’da sayın Ahmet Taşyürek’in yardımcılığını yaptığı dönemde de kulübümüzü aynı gerekçelerle Federasyon’a şikayet etmiştir. Hatayspor teknik direktörlük görevinden ayrıldıktan sonra “Artık profesyonel oldum” açıklamasını yapan İlhan Palut’un profesyonelliğinin ne zaman başladığını, saygıyla kamuoyunun takdirine bırakıyoruz.”
 
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com