Nil sokakta beton asfalt çalışmaları sürüyor
04-12-2021 Bu haber 33 kez okundu
Vatandaşların daha rahat ve güvenli ulaşım sağlamaları amacıyla ilçe genelinde çalışmalarını aralıksız sürdüren Samandağ Belediyesi ekipleri, gerçekleştirdikleri hummalı çalışma
Vatandaşların daha rahat ve güvenli ulaşım sağlamaları amacıyla ilçe genelinde çalışmalarını aralıksız sürdüren Samandağ Belediyesi ekipleri, gerçekleştirdikleri hummalı çalışmalar ile Samandağ’da cadde ve sokaklar yeni yüzüne kavuşuyor. Samandağ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Atatürk Mahallesi Nil Sokak’ta(Semt Pazarı yolu) ömrünü tamamlamış parke sökülerek zemin düzenleme ve asfalta hazırlık çalışmalarının ardından beton asfalt serim çalışmaları gerçekleştiriliyor. Atatürk Mahallesi’nde yeni yüzüne kavuşan Nil Sokak ile ilgili Samandağ Belediyesi’nden yapılan açıklamada; “ Parke söküm çalışmalarımızın ardından zemin düzenleme ve asfalta hazırlık çalışmalarını tamamladığımız Atatürk Mahallesi Nil Sokak’ta asfalt serim çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Yeni yolumuzun başta mahalle halkı olmak üzere tüm vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz.” ifadelerine yer verildi.
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com