.MUSLİ VE GRUP AGEL EXPO 21 HATAY İÇİN SÖYLEDİ
07-12-2021 Bu haber 42 kez okundu
Hatay Büyükşehir Belediyesi, EXPO 2021 Hatay’ın tanıtım etkinliklerine tüm hızıyla devam ediyor. Bugüne kadar birçok tiyatro, konser ve film gösteriminin altına imza atan HBB, son olarak yerel
Hatay Büyükşehir Belediyesi, EXPO 2021 Hatay’ın tanıtım etkinliklerine tüm hızıyla devam ediyor. Bugüne kadar birçok tiyatro, konser ve film gösteriminin altına imza atan HBB, son olarak yerel sanatçılar Yusuf Musli ve Grup Agel’i İskenderun halkıyla buluşturdu.Yusuf Musli ve Grup Agel birbirinden güzel şarkıları konseri dinleyemeye gelen vatandaşlar için söyledi.Konser sonunda sanatçıları emeklerinden dolayı tebrik eden EXPO’21 Hatay Genel Sekreter Yardımcısı Musa Eskiocak, 1 Nisan 2022’de başlayacak dev organizasyona bu tür kadar kültür ve sanat etkinliklerinin devam edeceğini ifade etti.Eskiocak, HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş adına sanatçılara teşekkür ederek çiçek hediye etti.
Etiketler: Hatay Büyükşehir Belediyesi Antakya Haber Hatay Haber
HIZLI MENÜ

Üye Ol

Üye Girişi

Künye

Yayına Başlarken

Hatay’ da ‘Hatay Mahalli Haber’ ismiyle yayın yapan İnternet gazetesi  25 Şubat 2016 günü yayın hayatına başladı. Hatay Mahalli Haber internet gazetesinin sahibi Mithat Kalaycıoğlu, Hemen hemen bütün sektörleri etkileyen ‘teknoloji&rs (...Devamı)

BİZE ULAŞIN

Telefon:0532 631 06 11

Fax:

E-Posta: mikamithat58@hotmail.com